Техномаркет - TEFAL K2060414 КУЈНСКИ ПРИБОР

TEFAL K2060414 КУЈНСКИ ПРИБОР

-33%

Производител: TEFAL
Шифра: 739338
Достапност:
Редовна Цена:
599 ден.

SMART цена:
399 ден.

ДЛАБОКА ЛАЖИЦА ЗА ЦЕДЕЊЕ ИЗДРЖЛИВА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ СИЛИКОНСКИ ПРСТЕН КОЈ ГО СПРЕЧУВА ИСКАЧУВАЊЕТО НА ТОПЛИНАТА ДО РАЧКАТА

Слични производи