Техномаркет - GORENJE FTG80SMC6 БОЈЛЕР

GORENJE FTG80SMC6 БОЈЛЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 739342
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,990 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

БОЈЛЕР КАПАЦИТЕТ 80Л МОЌНОСТ 2600W ЕЛЕКТРИЧНО РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЕМАЈЛИРАН КАЗАН РАБОТИ НА 6 БАРИ

Слични производи