Техномаркет - GORENJE HBX-601QB ПАСАТОР

GORENJE HBX-601QB ПАСАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 739343
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,849 ден.

ПАСАТОР ПРИКЛУЧНА МОЌ: 600 W МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (МАКС.): 600 W DC МОТОР ЗА ЕКОНОМИЧНА УПОТРЕБА И ИЗДРЖЛИВОСТ ТИВКА РАБОТА ЗА ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ ГУМЕНА РАЧКА ЗА ЦВРСТ ЗАФАТ ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ 12 СТЕПЕНИ НА БРЗИНА ТУРБО КОПЧЕ ЗА НАГЛО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОЌНОСТА ПУЛСНА РАБОТА ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ ПРИЦВРСТУВАЊЕ НА ПАСАТОРОТ СО НАВОЈ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ: 0,8 L МЕРНА СКАЛА ЗА ДОЗИРАЊЕ НА САДОТ ЗА СОВРШЕНО ТОЧНИ ДОЗИРАЊЕ ЕФИКАСНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕТИРИ НОЖА НА ПАСАТОРОТ МАТЕРИЈАЛ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА ЕЛЕКТРИЧЕН КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (Ш × В × Д): 5,5 × 39 × 8 СМ ТЕЖИНА: 0,9 КГ

Слични производи