Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON RSG-825 JS EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

HOTPOINT-ARISTON RSG-825 JS EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 739348
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 8КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ИНВЕРТЕР МОТОР ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ СПЕЦИЈАЛНA АНТИАЛЕРГИСКА ПРОГРАМA SUPER SILENT ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д-85/60/60

Слични производи