Техномаркет - GORENJE SIH-2200PC ПЕГЛА

GORENJE SIH-2200PC ПЕГЛА

-22%

Производител: GORENJE
Шифра: 739350
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2200 W УДАРНА ПАРЕА 80 G/MIN КАПАЦИТЕТ НА ПАРЕА 22 G/MIN КЕРАМИЧКА ПОДЛОГА САМОЧИСТЕЊЕ ЗАШТИТА ОД КАМЕНЕЦ ОПЦИЈА АВТОМAТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР 0,35 L

Слични производи