Техномаркет - BOSCH MMB21P0R БЛЕНДЕР

BOSCH MMB21P0R БЛЕНДЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 739351
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,399 ден.

SMART цена:
3,475 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 500W КАПАЦИТЕТ 1,5Л 2 БРЗИНИ

Слични производи