Техномаркет - ROHNSON R285 ФРИТЕЗА

ROHNSON R285 ФРИТЕЗА

-18%

Производител: ROHNSON
Шифра: 739368
Достапност:
Редовна Цена:
3,899 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 2000W КАПАЦИТЕТ 3Л ТЕРМОСТАТ ЗА ТЕМПЕРАТУРА ОД 130-190 СТЕПЕНИ ТЕФЛОНСКИ САД ШТО СЕ ВАДИ

Слични производи