Техномаркет - ROHNSON R778 БОКАЛ

ROHNSON R778 БОКАЛ


Производител: ROHNSON
Шифра: 739369
Достапност:
Редовна Цена:
1,949 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ МОЌНОСТ 2000W КАПАЦИТЕТ 1,7L АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи