Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON RSG-925JS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

HOTPOINT-ARISTON RSG-925JS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 739390
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,699 ден.

SMART цена:
16,291 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 9КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ИНВЕРТЕР МОТОР ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ ПРОТИВ АЛЕРГИЈА SUPER SILENT ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д-85/60/60

Слични производи