Техномаркет - GORENJE VC-1901 GCYIV ПРАВОСМУКАЛКА

GORENJE VC-1901 GCYIV ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: GORENJE
Шифра: 739397
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1900W САД ЗА ОТПАДОЦИ ДВОЈНА ХЕПА ФИЛТРАЦИЈА РАДИУС НА РАБОТА 19М МОЌ НА ВСИСУВАЊЕ 360W

Слични производи