Техномаркет - PIONEER MVH-08UB

PIONEER MVH-08UB


Производител: PIONEER
Шифра: 739400
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
3,099 ден.

РАДИО/MP3 ПЛЕЕР МАКСИМАЛНА ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ ОД 50W X 4 ЦРВЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ УСБ И AUX-IN VLEZ RCA PRE-OUT РАДИО СО РДС

Слични производи