Техномаркет - GORENJE MMO-20MB II МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

GORENJE MMO-20MB II МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА


Производител: GORENJE
Шифра: 739409
Достапност:
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,991 ден.

МИКРОПЕЧКА МОЌНОСТ 800 W КАПАЦИТЕТ 20 Л 5 НИВОА НА МОЌНОСТ МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ

Слични производи