Техномаркет - PHILIPS S1100/04 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ

PHILIPS S1100/04 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ


Производител: PHILIPS
Шифра: 739416
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

SMART цена:
2,099 ден.

МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ РАБОТА СО КАБЕЛ ТРИ ПОДВИЖНИ КРУЖНИ СЕЧИЛА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЛЕСНО РАСКЛОПУВАЊЕ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН НАПОН-100-240V

Слични производи