Техномаркет - TEFAL BL-310A39 БЛЕНДЕР

TEFAL BL-310A39 БЛЕНДЕР

-16%

Производител: TEFAL
Шифра: 739427
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,399 ден.

SMART цена:
3,739 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 500W 2 БРЗИНИ 3 ДОПОЛНИТЕЛНИ ДОДАТОЦИ ДРОБЕЊЕ НА МРАЗ СО ТРИПЛЕКС ТЕХНОЛОГИЈА 6 СЕЧИЛА ФУНКЦИЈА ПУЛС

Слични производи