Техномаркет - ROWENTA RO3786EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO3786EA ПРАВОСМУКАЛКА

-29%

Производител: ROWENTA
Шифра: 739432
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
5,699 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ОТПАДОЦИ МОЌНОСТ 750W КАПАЦИТЕТ НА САД 1,5L РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ НИВО НА БУЧАВОСТ 79DB

Слични производи