Техномаркет - TEFAL K0770214 CHEF KNIFE 20CM НОЖ

TEFAL K0770214 CHEF KNIFE 20CM НОЖ

-82%

Производител: TEFAL
Шифра: 739452
Достапност:
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
299 ден.

НОЖ СЕЧИЛО ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИЈА НА СЕЧИЛОТО-20СМ

Слични производи