Техномаркет - TEFAL K0972014 30CM КУЈНСКИ ПРИБОР

TEFAL K0972014 30CM КУЈНСКИ ПРИБОР

-87%

Производител: TEFAL
Шифра: 739457
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
199 ден.

ВИЉУШКA ЗА МЕСО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕЗБЕДЕН ЗАФАТ ФИСОКА ФУНКЦИОНАЛНОСТ

Слични производи