Техномаркет - TEFAL K097S414 12.5CM СЕТ НОЖЕВИ

TEFAL K097S414 12.5CM СЕТ НОЖЕВИ


Производител: TEFAL
Шифра: 739458
Достапност:
Редовна Цена:
2,499 ден.

СЕТ ОД 4 НОЖЕВИ РЕБРЕСТО СЕЧИЛО ОД НЕРЌОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИЈА НА СЕЧИЛОТО 12,5 СМ

Слични производи