Техномаркет - AMICA 508CE2.313EHTADQ(W) ЕЛ.ШПОРЕТ

AMICA 508CE2.313EHTADQ(W) ЕЛ.ШПОРЕТ


Производител: AMICA
Шифра: 739481
Достапност:
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 66 Л ВЕНТИЛАТОР ЗА ПОБРЗО ПЕЧЕЊЕ 8 ФУНКЦИИ ТРИ СТАКЛА НА ВРАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/60 СМ

Слични производи