Техномаркет - TEFAL FV-5520E0 ПЕГЛА

TEFAL FV-5520E0 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 739486
Достапност:
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
2,959 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ:2500W ПОСТОЈАНА ПАРЕА:40GR/MIN УДАРНА ПАРЕА:170GR/MIN РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА:300ML ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА КОНТРОЛА НА МОЌНОСТА НА ПАРЕА СПРЕЈ ФУНКЦИЈА СИСТЕМ ПРОТИВ БИГОР СИСТЕМ ЗА САМОПРОЧИСТУВАЊЕ ANTIDRIP

Слични производи