Техномаркет - BOSCH MUM-48A1 МИКСЕР

BOSCH MUM-48A1 МИКСЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 739500
Достапност:
Редовна Цена:
10,799 ден.

SMART цена:
8,999 ден.

-КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 600W 4 БРЗИНИ КАПАЦИТЕТ НА САД 3,9Л ИЛИ 2,7КГ КУКИ ЗА ТЕСТО, КОИ ОВОЗМОЖУВААТ МЕШАЊЕ ВО ТРИ РАЗЛИЧНИ НАСОКИ И ТЕСТОТО Е ЦЕЛОСНО ОДВОЕНО ОД ЅИДОТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ

Слични производи