Техномаркет - DEEPCOOL N400 NOTEBOOK STAND/COOLER UP TO 15.6"

DEEPCOOL N400 NOTEBOOK STAND/COOLER UP TO 15.6"


Производител: DEEPCOOL
Шифра: 739512
Достапност:
Редовна Цена:
589 ден.

ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ЗА ЛАПТОП ДО 15.6" ГОЛЕМИНА НА ЛАПТОП(ЕКРАН) УСБ НАПОЈУВАЊЕ 140ММ ВЕНТИЛАТОР

Слични производи