Техномаркет - DEEPCOOL WINDPAL MINI NOTEBOOK STAND/CO

DEEPCOOL WINDPAL MINI NOTEBOOK STAND/CO


Производител: DEEPCOOL
Шифра: 739513
Достапност: залиха
Редовна Цена:
579 ден.

ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ЗА ЛАПТОП ДИМЕНЗИЈА НА ЛАПТОП (ЕКРАН) 15.6" МЕТАЛНА МРЕЖА, 14 ЦМ ВЕНТИЛАТОР, СИНО ЛЕД СВЕТЛО НАПОЈУВАЊЕ ПРЕКУ УСБ

Слични производи