Техномаркет - MANTA MS1701AB DUAL SIM BLACK

MANTA MS1701AB DUAL SIM BLACK

-23%

Производител: MANTA
Шифра: 739514
Достапност:
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
849 ден.

ДИСПЛЕЈ: 1,77 " 160 X 128 PIXELI КАМЕРА: ДА BLUETOOTH: ДА ФМ РАДИО: ДА ПОДДРШКА ЗА МИКРО СД КАРТИЧКА ГСМ 900/1800 MHZ СИМ КАРТИЧКА: DUAL SIM БАТЕРИЈА: LI-ION 400 МАX ТЕЖИНА: 59 Г

Слични производи