Техномаркет - KRUPS KP120H31 КАФЕМАТ

KRUPS KP120H31 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 739548
Достапност:
Редовна Цена:
7,599 ден.

SMART цена:
4,399 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ ПРИТИСОК 15 БАРИ МОЌНОСТ 1460 W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 0,8 Л АВТОМАТСКО УПРАВУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ-16/31/24 ТЕЖИНА 2,5 КГ

Слични производи