Техномаркет - MAX ST-205 ТОСТЕР

MAX ST-205 ТОСТЕР


Производител: MAX
Шифра: 739552
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ 900 W ОТСТРАНЛИВИ, НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ ЛЕСНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ВО ИСПРАВЕНА ПОЛОЖБА

Слични производи