Техномаркет - LIEBHERR CU-3515 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CU-3515 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 739558
Достапност:
Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
23,111 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 222 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 88 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА 2,4" ДИСПЛЕЈ СО ИНДИКАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА SUPERFROST, SUPERCOOL, BIO COOL, SMART FROST ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 182/60/62

Слични производи