Техномаркет - MANTA TEL1711 DUAL SIM BLACK

MANTA TEL1711 DUAL SIM BLACK


Производител: MANTA
Шифра: 739574
Достапност: залиха
Цена:
859 ден.

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 1,77 " РЕЗОЛУЦИЈА: 160X128 PIXELI ДИМЕНЗИИ(ШXВXД): 109X46X12.5 MM ТЕЖИНА: 59 G BLUETOOTH СЛОТ ЗА МЕМОРИСКА КАРТИЧКА: MICROSD КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА: 500 MAH

Слични производи