Техномаркет - WHIRLPOOL WFE-2B19 МАШИНА ЗА САДОВИ

WHIRLPOOL WFE-2B19 МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739591
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА СУШЕЊЕ А 13 КОМПЛЕТИ 6 ПРОГРАМИ (ЛАДНО ПЕРЕЊЕ, СТАКЛО, БРЗ ПРОГРАМ, ECO, ИНТЕНЗИВЕН,ПОЛОВИЧЕН ) НИВО НА БУЧАВОСТ 49 DB. ОДЛОЖЕН СТАРТ 2/4/8 H. АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ/ТЕЧНОСТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/60 CM

Слични производи