Техномаркет - WHIRLPOOL WFE-2B19X МАШИНА ЗА САДОВИ

WHIRLPOOL WFE-2B19X МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739592
Достапност:
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
17,999 ден.

-МАШИНА ЗА САДОВИ 13 КОМПЛЕТИ 6 ПРОГРАМИ 3 РАБОТНИ ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ЕФИКАСНОСТ НА СУШЕЊЕ А НИВО НА БУЧАВОСТ 49 АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БОЈА INOX ОДЛОЖЕН СТАРТ 2/4/8 H. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/60 CM.

Слични производи