Техномаркет - INDESIT EWE-81283 W MAШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT EWE-81283 W MAШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: INDESIT
Шифра: 739593
Достапност:
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 8 KG 0-1200 ВРТЕЖИ ВО MIN. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ КЛАСА B ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ В x Ш x Д: 85 x 60 x 52 CM.

Слични производи