Техномаркет - LEAGOO Z5 DUALSIM QUADCORE1.3/1G/8G GRAY

LEAGOO Z5 DUALSIM QUADCORE1.3/1G/8G GRAY


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 739629
Достапност:
Редовна Цена:
3,499 ден.

-ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 5.0 " РЕЗОЛУЦИЈА 854X480 ПИКСЕЛИ ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: LEAGOO OS 2.0 (АНДРОИД 6.0) ПРОЦЕСОР: QUAD CORE 1.3GHZ МЕМОРИЈА: 1GB DDR3 ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА: 8GB ПОДДРШКА ЗА MICROSD (Т-ФЛЕШ): ДО 32GB КАМЕРА -5.0МР СО LED- СВЕТЛОТО НА ЗАДНАТА КАМЕРА 2.0MP-ПРЕДНА КАМЕРА

Слични производи