Техномаркет - HANTOL 90W UNIVERSAL POWER ADAPTER ACER

HANTOL 90W UNIVERSAL POWER ADAPTER ACER


Производител: HANTOL
Шифра: 739649
Достапност:
Редовна Цена:
649 ден.

УНИВЕРЗАЛЕН ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП ИЗЛЕЗЕН НАПОН 19V, 4.74A, 90 W МОЌНОСТ

Слични производи