Техномаркет - BOSCH BGL-2B110 ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BGL-2B110 ПРАВОСМУКАЛКА

-16%

Производител: BOSCH
Шифра: 739670
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B МОЌНОСТ 600W КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌА 3,5Л НИВО НА БУЧАВОСТ 82DB

Слични производи