Техномаркет - BOSCH PHS-1151 ПРЕСА ЗА КОСА

BOSCH PHS-1151 ПРЕСА ЗА КОСА

-54%

Производител: BOSCH
Шифра: 739674
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
599 ден.

ПРЕСА ЗА КОСА ТЕМПЕРАТУРА 200 СТЕПЕНИ СОВРШЕНА ЗА НА ПАТ

Слични производи