Техномаркет - WHIRLPOOL AWE-55208 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

WHIRLPOOL AWE-55208 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-14%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739677
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,614 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 5.5 КГ ЦЕНТРИФУГА 800 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ТАЈМЕР 18 ПРОГРАМИ НАМАЛУВАЊЕ НА ЦЕНТРИФУГАТА НА 400 ВРТЕЖИ ИНДИКАТОР ЗА ТЕКОТ НА ПЕРЕЊЕ ДИМЕНЗИИ ( В х Ш х Д): 90 X 40 X 60 CМ

Слични производи