Техномаркет - INDESIT EWD-71051 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT EWD-71051 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: INDESIT
Шифра: 739703
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 7КГ ЦЕНТРИФУГА 1000 ВРТ/МИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ DAILY EXPRESS ПРОГРАМ ЗА 20,30,45,59 МИН ПОСЕБНИ ПРОГРАМИ ЗА ЗАВЕСИ, СПОРТСКА ОПРЕМА, ОБУВКИ, БЕБИЊА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/54

Слични производи