Техномаркет - TEFAL KO150F3 БОКАЛ

TEFAL KO150F3 БОКАЛ

-35%

Производител: TEFAL
Шифра: 739717
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ МОЌНОСТ 2200W КАПАЦИТЕТ 1,7Л

Слични производи