Техномаркет - TEFAL KO150130 БОКАЛ

TEFAL KO150130 БОКАЛ


Производител: TEFAL
Шифра: 739718
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ МОЌНОСТ 2200W КАПАЦИТЕТ 1,7Л

Слични производи