Техномаркет - GEMBIRD PP12-3M PATCH CABLE CAT5E

GEMBIRD PP12-3M PATCH CABLE CAT5E


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739726
Достапност: залиха
Редовна Цена:
79 ден.

МРЕЖЕН КАБЕЛ (LAN) ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 3М БОЈА СИВА

Слични производи