Техномаркет - GEMBIRD PP22-1M FTP PATCH CABLE CAT5E

GEMBIRD PP22-1M FTP PATCH CABLE CAT5E


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739729
Достапност: залиха
Редовна Цена:
79 ден.

МРЕЖЕН КАБЕЛ (LAN) ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1М БОЈА ЦРНА

Слични производи