Техномаркет - ROWENTA RO6331EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO6331EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 739772
Достапност:
Цена:
11,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 750W EНЕРГЕТСКА КЛАСА А НИВО НА БУЧАВОСТ 68DB

Слични производи