Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON LH-8FF2 W ЛАДИЛНИК

HOTPOINT-ARISTON LH-8FF2 W ЛАДИЛНИК


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 739778
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 213 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 88 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ NO FROST ВО ЗАМЗНУВАЧОТ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 189/60/63

Слични производи