Техномаркет - ARISTON VLS EVO-50 EU БОЈЛЕР

ARISTON VLS EVO-50 EU БОЈЛЕР

-7%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 739780
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
13,997 ден.

БОЈЛЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Б КАПАЦИТЕТ 50 L ИНСТАЛАЦИЈА ВЕРТИКАЛНА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 1500 W ДИМЕНЗИИ 776/506 ММ/270 MM ТЕЖИНА 21,7 КГ МАКСИМАЛНАТА ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДАТА 80 ° C КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ЕМАЈЛ

Слични производи