Техномаркет - ARISTON VLS EVO-100 EU БОЈЛЕР

ARISTON VLS EVO-100 EU БОЈЛЕР

-11%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 739782
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
23,990 ден.

БОЈЛЕР КАПАЦИТЕТ 100 Л МОНТАЖА: ХОРИЗОНТАЛНО / ВЕРТИКАЛНО МОЌНОСТ: 1500W НАПОН: 220V ДИМЕНЗИИ: 127.5X49X27 CM КЛАСА НА ИЗОЛАЦИЈА: IPX4 ПРИТИСОК: 8 БАРИ МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДАТА: 80 ° C ФЛЕКСИБИЛНА ЦЕВКА ВРСКА: 1/2 " ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A

Слични производи