Техномаркет - OMEGA C12 VALUE LINE 12MP BLACK/SILVER

OMEGA C12 VALUE LINE 12MP BLACK/SILVER


Производител: OMEGA
Шифра: 739802
Достапност:
Редовна Цена:
439 ден.

ВЕБ КАМЕРА ЗА КОМПЈУТЕР РЕЗОЛУЦИЈА НА ФОТОГРАФИЈА 12MP УСБ КОНЕКТОР ЛЕД ДИОДИ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ

Слични производи