Техномаркет - VIVAX VC-1605 ПРАВОСМУКАЛКА

VIVAX VC-1605 ПРАВОСМУКАЛКА

-13%

Производител: VIVAX
Шифра: 739852
Достапност:
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1600 W КАПАЦИТЕТ НА КЕСА 2 L ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА КЕСА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 5 M. ЧЕТКА И ЦЕВКИ ОД ПЛАСТИКА БОЈА ЦРНА

Слични производи