Техномаркет - LAFE BKP-001 45040 БЛЕНДЕР

LAFE BKP-001 45040 БЛЕНДЕР


Производител: LAFE
Шифра: 739869
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,749 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400W КАПАЦИТЕТ 1,5Л СТАКЛЕН БОКАЛ

Слични производи