Техномаркет - LAFE CEG-001.1 44639 БОКАЛ

LAFE CEG-001.1 44639 БОКАЛ

-61%

Производител: LAFE
Шифра: 739870
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
399 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1,7Л МОЌНОСТ 2200W

Слични производи