Техномаркет - LAFE CEG-001.2 44640 БОКАЛ

LAFE CEG-001.2 44640 БОКАЛ


Производител: LAFE
Шифра: 739871
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
499 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1,7Л МОЌНОСТ 2200W

Слични производи